znajdz produkt
Komentarze i oceny [4]  
KINO DOMOWESYSTEMY STEREOZESTAWY MINIAKCESORIAKOLUMNY GŁOŚNIKOWESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKinoSystemyZestawyAkcesoriaKolumnySŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Onkyo 7.2 TX-NR737 srebrny ]
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zapytaj o dostepnosc produktu

Firma Onkyo wprowadza do swojej oferty w średnim przedziale cenowym amplituner TX-NR737. Oba zapewniają nie tylko wspaniałą współpracę z najnowszymi technologiami wizyjnymi i multikanałowymi, ale sprawdzają się także jako zaawansowane wzmacniacze stereo Hi-Fi.

Slogan „Emotion Delivered” zgrabnie odzwierciedla nową filozofię amplifikacji wyznawaną przez Onkyo. Sprawdzona długoletnim stosowaniem i dogłębną znajomością zasad reprodukcji dźwięku jaką charakteryzują się inżynierowie Onkyo, zapewnia odtwarzanie audio z jakością która poruszy każdego słuchacza. Kamieniem węgielnym koncepcji „Emotion Delivered” jest prąd wyjściowy. Jego potężna wartość chwilowa pozwala w pełni kontrolować współpracujące ze wzmacniaczem głośniki co zapewnia niebywale dynamiczną i dokładną reprodukcję dźwięku i to bez względu na groźne wahania impedancji podłączonych głośników czy nagłe dynamiczne zmiany sygnału tak charakterystyczne dla ścieżki filmowej.

TX-NR737 wyposażony jest we wzmacniacze zrealizowane w technologii wzmacniaczy szerokopasmowych (WRAT), które zbudowane są w oparciu o potężne układy zasilające, zawierające wydajne transformatory o wysokim prądzie wyjściowym, bardzo duże selekcjonowane kondensatory filtrujące i nisko-impedancyjne miedziane magistrale prądowe. Wzmacniacze końcowe zrealizowane jako trójstopniowe odwrócone obwody Darlingtona, zapewniają bardzo niską impedancję wyjściową co w połączeniu z tranzystorami końcowymi wytrzymującymi bardzo wysokie wartości prądu, daje ekstremalnie wysoką moc chwilową i niskie zniekształcenia. Technologia WRAT powstała po to by zachować charakter nagrań studyjnych.

W amplitunerze TX-NR737 zastosowano najnowszą kalibrację AccuEQ. Jej ogromną zaletą jest nieingerowanie w brzmienie głośników przednich L i P, co zapewnia zachowanie ich niepowtarzalnego brzmienia wybranego po wielu testach odsłuchowych przez użytkownika. System błyskawicznie dopasowuje do brzmienia frontów charakterystykę pozostałych głośników tak by wyrównać i brzmienie całego systemu.

Procesor DSP Advanced Music Optimizer, polepsza jakość reprodukcji skompresowanego dźwięku, dostarczonego do urządzenia również przy pomocy Bluetooth, zapewniając przy tym miłośnikom dwukanałowego dźwięku wspaniałe wrażenia.

Odbiornik posiada siedem wejść HDMI (sześć na tylnej ściance i jedno na froncie z funkcją MHL) oraz dwa wyjścia. Wszystkie łącza akceptują sygnał Ultra HD 4K/60Hz i Full HD 3D, a dodatkowo wejście numer 3 na panelu tylnym i wyjście „main” współpracują z sygnałem wideo zabezpieczonym kodem antypirackim HDCP 2.2. Wszystkie programy telewizyjne Ultra HD nadawane na żywo lub transmitowane w internecie, bądź tez zarejestrowane na fizycznych nośnikach, będą musiały być takim kodem zabezpieczone. Amplitunery, które nie będą współpracować z kodem HDCP 2.2 będą mogły jedynie przesłać taki sygnał 4K do telewizora/projektora tylko ze standardową rozdzielczością 480i/576i.

Dzięki procesorowi Marvell Qdeo™, wszystkie sygnały wizyjne o standardowej rozdzielczości np. ze starszych konsol, odtwarzaczy DVD, odtworzone z media playera itp., mogą być przeskalowane do rozdzielczości Full HD lub nawet Ultra HD (jeżeli używamy telewizora o takiej rozdzielczości).

Wbudowane Wi-Fi i możliwość połączenia DLNA, zapewniają prosty streaming muzyki o wysokiej rozdzielczości z PC lub serwera z obsługą bibliotek oraz sterowaniem przez Remote app. System może obsługiwać szeroką gamę sygnałów audio z: 5.6 MHz DSD, DolbyźTrueHD i bezstratne pliki 192kHz/24-bit FLAC, WAV.

Miłośnicy bezprzewodowego przesyłania muzyki mogą wykorzystać Bluetooth 2.1 +EDR lub Wi-Fi. Oba amplitunery mogą współpracować z panelami: Deezer, AUPEO!, Spotify lub odtwarzać materiał nadawany przez radia internetowe, a wyszukiwanie może być przeprowadzone przez darmowy Onkyo Remote app.

Wyświetlanie wszelkich regulacji nakładane jest na sygnał wizyjny HDMI przez co można kontrolować dokonywane zmiany bez konieczności tracenia obrazu. Funkcja InstaPrevue™ pozwala użytkownikowi podejrzeć sygnały wideo jakie dochodzą z urządzeń podłączonych do wejść HDMI i wybrać najbardziej odpowiednie.

Najnowsze amplitunery klasy średniej, dzięki bogatemu doświadczeniu inżynierów Onkyo, służą nie tylko do obsługi najnowszej techniki wizyjnej, dekodowania i wzmacniania dźwięku wielokanałowego, ale także do wzorowej reprodukcji dźwięku dwukanałowego. Nowe rozwiązania techniczne i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu urządzeń do grania dwukanałowego, pozwoliły zaoferować sprzęt multikanałowy potrafiący reprodukować audio z jakością zarezerwowaną dotychczas dla zaawansowanych komponentów stereo Hi-Fi. Teraz bez względu na to czy słuchasz muzyki ze Spotify lub smartfona, czy rozkoszujesz się ciepłym dźwiękiem z płyty LP, te dwa nowe amplitunery Onkyo zapewnią Ci jakość, która będzie stale przekraczała Twoje oczekiwania.

Cechy charakterystyczne:
- Najwyższa w klasie cenowej wydajność prądowa
- Najpotężniejsze zasilacze
- Pure Audio Analog Path – stereo z winylu lub CD/SACD bez zakłóceń generowanych przez obwody cyfrowe
- Współpraca z sygnałem 4K/60Hz i formatem szerokokątnym 21:9
- Współpraca z HDCP 2.2
- Wbudowane: Wi-Fi, Bluetooth – streaming sygnałów 192kHz/24bit
- THX Select2 Plus

Dane techniczne

SEKCJA WZMACNIACZA
Moc wyjściowa: 170 W / kanał (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanał wysterowany, IEC)
Moc dynamiczna- 250 W (3 Ω, front)
- 220 W (3 Ω, front)
- 130 W (8 Ω, front)
Zniekształcenia THD + szum0.08% (20 Hz–20 kHz, Half Power)
- Czułość i impedancja wejściowa200 mV / 47 kΩ (liniowe)
2,5 mV / 47 kΩ (Phono MM)
Poziom i impedancja wyjściowa gniazda RCA200 mV / 2.2 k Ω (Line Out)
Pasmo przenoszenia:5 Hz - 100 kHz / +1 dB, -3 dB (Tryb Direct)
Korekcja tonów ±10 dB, 30 Hz (Bass)
±10 dB, 20 kHz (Treble)
Stosunek sygnał-szum:- 106 dB (Line, IHF-A)
- 80 dB (Phono MM, IHF-A)
Impedancja głośników4Ω – 16Ω lub 6Ω – 16Ω
SEKCJA VIDEO
Impedancja wejściowa / poziom impedancja wyjściowa 1.0 Vp–p/75Ω (Component Y)
0.7 Vp–p/75Ω (Component PB/CB, PR/CR)
1.0 Vp–p/75Ω (Composite)
Pasmo przenoszenia komponent video
- 5 Hz - 100 MHz / +0dB, -3 dB
SEKCJA TUNERA
Zakres częstotliwości FM: 87.5 MHz–108 MHz
AM: 522 kHz–1,611 kHz, 530 kHz–1,710 kHz
Liczba programów FM/AM 40
DANE OGÓLNE
ZasilanieAC 220−240 V~, 50/60 Hz
Pobór mocy690 W
Pobór mocy w trybie czuwania0,15 W
Wymiary (Szer x Wys x Głęb)570 x 298 x 469 mm
Waga14,5 kg


Dodatkowe informacje:

prospekt produktu w wersji angielskiej (pdf 0,7 MB) Pobierz plik pdf
prospekt produktu w wersji angielskiej (pdf 5,5 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru onkyo, onkio, onkjo, onkjio, onkayo
Amplituner Onkyo 737, Amplituner Onkyo TX NR737, Amplituner Onkyo TX NR 737, Amplituner Onkyo TX 737, Amplituner Onkyo NR 737
tx-nr, tx-nr737, tx-nr 737, tx-nr-737, nr737, nr 737, nr-737, tx-737, tx737, tx 737

[ Amplituner kina domowego Onkyo 7.2 TX-NR737 czarny ]