znajdz produkt
Komentarze i oceny [4]  
KINO DOMOWESYSTEMY STEREOZESTAWY MINIAKCESORIAKOLUMNY GŁOŚNIKOWESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKinoSystemyZestawyAkcesoriaKolumnySŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KINO DOMOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3

Firma E.I.C. wprowadza do sprzedaży w Polsce siedmiokanałowy amplituner Onkyo wyposażony w Dolby Atmos ® i DTS:X® o symbolu TX-SR494.

Urządzenie wyposażone jest w dekoder dźwięku przestrzennego 5.2.2 i siedem wydajnych wzmacniaczy mocy. Pozwoli to użytkownikowi cieszyć się pełnym, dynamicznym i trójwymiarowym dźwiękiem przestrzennym z efektami generowanymi w wyspecjalizowanych kanałach górnych, dochodzącymi do słuchacza po odbiciu od sufitu albo bezpośrednio z głośników umieszczonych w lub na suficie.

Stopnie końcowe siedmiu wzmacniaczy TX-SR494, zbudowane są z wykorzystaniem tranzystorów i akceptują obciążenie głośnikami o impedancji znamionowej 4 Ohm. Potrafią pracować z wysokimi wartościami prądu wyjściowego. Wzmacniacze końcowe wspierane bardzo solidnym układem zasilania, zawierającym duży transformator wykonany na zamówienie (pobór mocy do 480W) i duże kondensatory filtrujące, potrafią prawidłowo i energicznie wysterować niemal dowolne kolumny głośnikowe.

Jeżeli słuchacz wykorzystuje jedynie dwie kolumny głośnikowe może zastosować najnowsze systemy dźwięku przestrzennego, które wytworzą wirtualne głośniki górne. Są to: Dolby Atmos Height Virtualizer lub z DTS Virtual:X®.

Onkyo posiada cztery wejścia HDMI z obsługą sygnału 4K/60p z HDR10, HLG, Dolby Vision®, BT.2020 oraz wyjście HDMI z ARC. Perfekcyjne spasowanie systemu głośnikowego i pomieszczenia zapewnia firmowy kalibrator AccuEQ z opcją AccuReflex. Jako multikanałowy przetwornik C/A pracuje chip Asashi Kasei, który działa z rozdzielczością 382kHz/32-bit. Urządzenie wyposażone jest w odbiornik Bluetooth (wersja 4.2) i współpracujący z nim korektor poprawiający brzmienie plików skompresowanych - Advanced Music Optimizer™

Amplituner posiada praktyczne funkcje polepszające poziom jego użyteczności.

- Vocal Enhancer – urządzenie identyfikuje częstotliwości na jakich pracuje ścieżka dialogowa w filmie lub wokal w muzyce i użytkownik może ten zakres wzmocnić lub osłabić.

- Zone B – (line -out) pozwala podłączyć do wyjść analogowych RCA np. dodatkowy zewnętrzny wzmacniacz lub opcjonalny transmiter Bluetooth, który zasili bezprzewodowe słuchawki (praca Main A/B/Main A +B).

Najważniejsze cechy TX-SR494:
· Moc wyjściowa 160 W/ kanał, siedem wzmacniaczy audio.
· Odtwarzanie sygnału 4K/60p; HDR (HDR10, HLG, Dolby Vision®, BT.2020)
· Dolby Atmos® i DTS:X® playback (5.2.2)
· Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X®
· AccuEQ z korekcją EQ subwoofera EQ i AccuReflex™
· Wysokoprądowe stopnie końcowe
· Wzmacniacze wykonane na tranzystorach
· Wzmacniacze każdego kanału akceptują obciążenie kolumnami o impedancji 4 Ohm
· Bluetooth i współpracujący z nim Advanced Music Optimizer™
· Funkcja Vocal Enhancer poprawiająca słyszalność i zrozumienie głosu
· Zone B line-out – przesyłanie sygnału z każdego źródła do urządzenia wyposażonego w analogowe wejście RCA, np. do opcjonalnego transmitera Bluetooth
· OSD na TV podłączonym przez HDMI

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru tx-sr494, tx sr494, txsr494,
tx-sr 494, tx sr 494, txsr 494,
tx-sr-494, tx sr-494, txsr-494,
494, onkyo 494