znajdz produkt
Komentarze i oceny [4]  
KINO DOMOWESYSTEMY STEREOZESTAWY MINIAKCESORIAKOLUMNY GŁOŚNIKOWESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKinoSystemyZestawyAkcesoriaKolumnySŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Poruszaj się swobodnie i odbieraj bezprzewodowo strumień danych dzięki stacji dokującej z AirPlay.

Właściciele urządzeń Onkyo, a szczególnie starszych nieco modeli amplitunerów A/V, amplitunerów stereo czy wzmacniaczy, które nie posiadały portu USB lub łącza Ethernet mogą teraz, dzięki stacji dokującej do: iPod’a / iPhone’a / iPad’a, modelu DS-A5, korzystać z bardzo wygodnej bezprzewodowej transmisji sygnału audio/wideo. Najnowszy dok Onkyo, który podłączany do zestawu może być z wykorzystaniem analogowego wyjścia audi/wideo lub cyfrowego wyjścia audio, wyposażony jest w technologię AirPlay pozwalającą przesyłać bezprzewodowo przez sieć domową strumienia danych z dźwiękiem i obrazem.

Wystarczy byś wybrał plik audio lub wideo, dotknął ikonę AirPlay, a dok uruchomi Twój zestaw i rozpocznie się odtwarzanie. Bądź też przy pomocy kilku kliknięć myszką wysłał bezprzewodowo muzykę umieszczoną w komputerowej bibliotece iTunes do DS-A5, lub odtworzył ją bezpośrednio wykorzystując zestaw stereo lub instalację kina domowego.

Przy bezpośrednim podłączeniu stacji dokującej do zestawu hi-fi z wykorzystaniem optycznego łącza cyfrowego, dostarczającego sygnał z iPod’a / iPhone’a / iPad’a bezpośrednio do przetwornika cyfrowo/analogowego (DAC), zapewniona jest najwyższa jakość odtwarzania. Wyjście kompozytowe wideo umożliwia odtwarzanie filmów i zdjęć z urządzenia iOS na ekranie telewizora, zaś łącze RI zapewnia kontrolę nad systemem z jednego głównego pilota. DS-A5 zapewnia ładowanie iPod’a / iPhone’a / iPad’a, a także możliwość swobodnego użytkowania urządzeń Apple w dowolnym miejscu w zasięgu sieci, przy równoczesnym przesyłaniu bezprzewodowym ukochanej muzyki do systemu stereo lub kina domowego.

Połącz urządzenie wyposażone w iOS do systemu Onkyo

Podłączenie DS-A5 do systemu Onkyo pozwala na odtwarzanie plików audio i wideo z praktycznie dowolnych wersji urządzeń: iPod / iPhone / iPad. Teraz możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką, a także zdjęciami i filmami wyświetlanymi na ekranie znajdującym się w Twoim salonie.

AirPlay integruje Twoje cyfrowe urządzenia

AirPlay pozwala podłączyć bezprzewodowo czyli bez zbędnego kablowego bałaganu, iPod’a / iPhone’a / iPad’a do kompatybilnego produktu Onkyo. Pozwala także przesłać strumień danych z urządzenia iOS na ekran znajdujący się w salonie. Użytkownicy sieci domowej mogą również odtwarzać na zestawie stereo bądź kina domowego utwory z PC lub Mac opartych o biblioteki iTunes. AirPlay zapewnia również automatyczne uruchamiania zestawu i wybór wejścia.

Wyjście kompozytowe – odtwarzanie filmów

Po zadokowaniu kompatybilnego odtwarzacza iPod’a / iPhone’a / iPad’a w stacji DS-A5, można oglądać na podłączonym wyświetlaczu: filmy, sygnał wideo z YouTube, programy TV i zdjęcia. Optyczne wyjście cyfrowe pracuje równolegle z wyjściem kompozytowym wideo, co umożliwia odtwarzanie ścieżki filmowej z bardzo wysoka jakością.

Odpocząć i naładować baterie

Możesz podłączyć stację DS-A5 do zasilania, umieścić w niej odtwarzacz iPod?/iPhone?/iPad? i przez cały dzień odpoczywać odtwarzając pliki audio/wideo. Równocześnie gdy znowu zechcesz być w ruchu, Twoje urządzenie będzie miało w pełni naładowany akumulator.

Dodatkowa kontrola przez RI

Stacja dokująca DS-A5 może być podłączona do systemu sterowania Onkyo RI (Remote Interactive). Daje to dostęp do wielu bardzo przydatnych funkcji, takich jak: zestaw ON/OFF, Auto Power On, Auto Selector (Direct Change) i Sleep Timer. By jeszcze bardziej uprościć korzystanie z zestawu Onkyo, może on kontrolować podłączoną stację DS-A5.

Właściwości stacji dokującej Onkyo SD-A5

- Odtwarzanie audio i wideo z iPod’a / iPhone’a / iPad’a
- RI (Remote Interactive) połączenie z zestawem Onkyo
- AirPlay
- Certyfikat Wi-Fi
- Port Ethernet
- Wyjścia audio analogowe i optyczne
- Wyjście wideo kompozyt
- Ładowanie iPod’a / iPhone’a / iPad’a?
- Auto Power On i Auto Selector – gdy stacja podłączona jest RI

Kompatybilne modele iPod’a / iPhone’a / iPad’a

- iPod nano (2, 3, 4, 5, 6 generacja)
- iPod classic (80 GB, 120 GB, 160 GB)
- iPod touch (1, 2, 3, 4 generacja)
- iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S
- iPad, iPad (Wi-Fi + 3G), iPad 2 (Wi-Fi), iPad 2 (Wi-Fi + 3G), New iPad

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Onkyo DS A5, Onkyo DS-A5, Onkyo DSA5
OnkyoDS A5, OnkyoDS-A5, OnkyoDSA5
Onkyo-DS A5, Onkyo-DS-A5, Onkyo-DSA5
dsa5, ds a5, stacja , dock, dok

[ Stacja dokująca do iPod, iPhone, iPad Onkyo DS-A5 ]